LEBONTJÁK AZ ÜTEG ÚTI HÁZAKAT
Elfogyott a türelem. Egy kormányhivatali határozat értelmében november 30-ig le kell bontaniuk a tulajdonosoknak az Üteg úti házakat. A helyzetet bonyolítja, hogy az ingatlanoknak összesen 23 tulajdonosa van, köztük pénzintézetek, ...