AKTUÁLPOLITIKAI KÉRDÉSEK A FÓRUMON
Az egészségügy önálló minisztériumot érdemel, az egészségügyi szakdolgozók valamint pedagógusok bérét jelentősen emelni kell, a nemzeti alaptanterv használhatatlan, az infláció pedig igenis csökkenthető. Erről tegnap Szabó Sándor, az MSZP országgyűlési képviselője beszélt szolnoki sajtótájékoztatóján. A politikus lakossági fórumot is tartott a Fiumei úti iskolában, ahol elsősorban aktuálpolitikai kérdésekről volt szó.