BÖLCSŐDÉK NAPJA
A bölcsődék most aranykorukat élik -mondta kérdésünkre Péntek Ágnes a szolnoki Egészségügyi és Bölcsődei Igazgatóság Igazgatója. Április 21-e 2010 óta a Bölcsődék Napja. Ez alkalomból Szolnokon is elismeréseket adtak át a legkiválóbb szakembereknek, kollégáknak.