EBTULAJDONOSOK ÉS LÁTHATÓSÁG
Közös séta a láthatóság jegyében. A kutyatartókkal közösen demonstráltak a szolnoki rendőrök szerdán kora este a Kossuth téren. A figyelemfelhívó akció egyszerre szólt a felelős állattartásról és a balesetmegelőzésről.u2006 u2006