EGYÜTTMŰKÖDÉSI MEGÁLLAPODÁS
Megerősítette több évre visszanyúló együttműködését a Szolnoki Tankerületi Központ és a Debreceni Egyetem. A kedden aláírt megállapodás kölcsönös segítséget nyújt a két intézmény között a pedagógusképzés és az utánpótlás területén.