FÁNKOKAT KAPTAK AZ ISKOLÁK
Fánk adománnyal ízesítette meg a téli szünet előtti utolsó iskolai napokat a Szolnok-Tisza Rotary Club. Az édes adományokat többek között a Varga Katalin Gimnázium, a Verseghy Ferenc Gimnázium, és a Szandaszőlősi Általános Iskola vehette át. Az adományokkal a Rotary ifjúsági szervezeteit szeretnék erősíteni.