KIVÁLÓSÁGOKAT DÍJAZTAK
A kitartás mindig meghozza gyümölcsét – derült ki hétfőn az Aba-Novák Agórában, ahol az idei tanévben kiváló teljesítményt nyújtó felső tagozatos általános iskolások, valamint az országos tanulmányi és szakmai versenyeken kimagasló eredményt elért középiskolások és felkészítő tanáraik munkáját díjazták.