NYÍLT ÜLÉST TARTOTTAK
Szolnok és környéke fejlesztési terveiről, a pénzügyi tudatosságról és az egészséges életmódról is hallhattak azok, aki részt vettek a Városi Idősügyi Tanács hétfői ülésén. Az esemény ezúttal nyílt volt, így nem csak a tanácstagok, bárki meghallgathatta az előadásokat és feltehette kérdéseit.