STOP ELEKTROLITGYÁR!
A Magyar Kétfarkú Kutya Párt helyi szervezete kiáll a STOP Elektrolitgyár nevű civil mozgalom mellett – jelentette be a párt országgyűlési képviselőjelöltje. Viczán Péter szerint a Szolnokra tervezett üzem veszélyt jelentene a környezetre és a lakosokra.