TŰZ A CEGLÉDI HULLADÉKLERAKÓBAN
Tűz volt egy hulladéklerakóban Cegléd külterületén. Kigyulladt egy hulladéklerakó péntek reggel Ceglédnél az M4-es autópálya közelében. A ceglédi hivatásos tűzoltók és több más egység légzésvédelem mellett dolgozott a lángok megfékezésén, a rajok munkáját egy nagykátai vízszállító is segítette. Mintegy 40 tűzoltó 10 járművel vonult a helyszínre, hogy megfékezze a lerakóban, a mintegy 700 négyzetméteren a kommunális hulladék lángjait. A bevetés során a katasztrófavédelmi mobil-labor folyamatosan mérte a levegő minőségét.