ÚJ ORVOSIGAZGATÓ A HETÉNYIBEN
Június elsejétől új orvosigazgató kezdte meg munkáját a Hetényi Géza Kórházban. Professzor Dr. Papp Előd több, mint két éve vette át az intézmény Kardiológiai Osztályának vezetését, új munkakörében pedig mintegy 300 orvos szakmai munkáját is segíti majd.