ÚJ VEZETŐ AZ EGYESÜLET ÉLÉN
Balázsiné Gődér Ágnes lett a Szolnok Városi Klubok és Nyugdíjasoku2006 u2006 Érdekvédelmi Egyesületének új elnöke. A vezető célja, hogy minél több nyugdíjasklub jöjjön létre a városban, és minél több szépkorú számára tudjanak tartalmas kikapcsolódási lehetőséget biztosítani.