Szolnok TV

Ma 2026. Június 23. Kedd, Zoltán napja van.

ÚJABB STÁBTAG TÁVOZIK

A vezetőedző után szintén búcsúzik a Szolnoki Olajbányász másodedzője. A klub Facebook oldalán jelentette be, hogy a csapatba a 2025/26-os szezon során másodedző szerepet betöltött Ahmet Pasalic távozik a klubtól. A bosnyák szakember munkájával hozzájárult a csapat idei sikereihez. Másodedzősége alatt a klub megnyerte a Magyar kupát, a Magyar bajnokság döntőjében pedig ezüst érmet szerzett. Nemzetközi szinten is versenyképesnek bizonyult a csapat, ott ugyanis a play-in körig jutottak a szolnokiak. A klub posztjában további sok sikert kívánt a szakembernek.

Szerző
Nagy Martin