ÜLÉSEZETT A SPORT BIZOTTSÁG
Kedden tartotta soros ülését a Sport, Turisztikai és Civil Kapcsolatok Bizottsága. A testületi ülésen arról is tárgyaltak, hogy a Szolnok Városi Klubok és Nyugdíjasok Érdekvédelmi és Kulturális Egyesülete támogatást kér egy, a nyugdíjasklubok vezetőinek szóló kommunikációs és protokoll-továbbképzés megszervezésére. Az egyesület 500 000 forint egyedi támogatást igényelt Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzatától a képzés megvalósításához. A bizottság döntésének értelmében a szervezet 300 000 forint támogatásban részesül.