VÁROSÜZEMELTETÉSI BIZOTTSÁG
Pozitív gazdálkodással zárta a 2025-ös évet a Szolnok Városi Állatotthon, teljesítette feladatait az „Alcsi Holt-Tiszáért” Közalapítvány és „NHSZ Környezetvédelmi díjat” alapítanának. Az előterjesztésekről a Városüzemeltetési Bizottságon tárgyaltak.